article-header-img

מותג חדש נחת ב – JB JEWELERS: שעוני היוקרה מבית Franck Muller

המותג המוכר ואהוב, עכשיו ביבוא רשמי ובלעדי בישראל. הנה כל מה שרציתם לדעת

whatsapp fb mail

פרנק מולר : הכירו את המותג

מי שאוהב ומתחבר לעולם שענות העילית, ודאי ששמע כבר על המותג פרנק מולר, המהווה אחד ממותגי שענות העילית השוויצרים המובילים ביותר בעולם. שמו של המותג קרוי על שמו של מייסד החברה פרנק מולר, שהקים את החברה בשנת 1991 בז’נבה מתוך אהבה לעולם השענות והמכניקה. המותג הצעיר הפך במהרה לאחד ממותגי שעוני העילית המובילים בעולם. שמו של המותג הפך שגור בקרב רבים ועיצובם, כמו גם המכניקה שלהם, היו פורצי דרך. שעוני הקומפליקציות של המותג הפכו במהרה למפורסמים בארצות הברית ובאירופה וכוללים יצירות יוצאות דופן המשלבות תעוזה ויצירתיות עם ידע טכני יוצא דופן. מותג היוקרה הוציא תחת ידיו במרוצת השנים כמה וכמה עיצובים מרשימים ועל זמניים שאף זכו לשבחים רבים ובפרסים. היצירתיות חסרת הגבולות המושרשת בערכי המותג חיה ובועטת עד היום, וממשיכה להעשיר את המוחות העומדים מאחורי ייצור השעונים של המותג ולהפתיע את עולם שענות העילית בכל פעם מחדש.

Franck Muller

ההיסטוריה מאחורי פרנק מולר

פרנק מולר נולד בשוויץ בשנת 1958 וגדל בבית בעל מגוון תרבותי רחב. אימו הייתה איטלקייה ואביו שוויצרי, והחינוך שקיבל בבית ביטא לבסוף את היצירתיות שלו. החל מגיל צעיר פרנק התעניין במכשירים מכניים ואופן הפעלתם. פרנק למד 4 שנים בבית הספר לשענות בז’נבה ובשלב מוקדם מאוד הוא בלט ביכולות הטכניות יוצאות הדופן שלו. אוצרי אמנות ואספני שעונים מרחבי העולם, שלחו לפרנק את השעונים היקרים ביותר שלהם לתיקון, וסמכו עליו שיוכל לעשות עבודה נאמנה ומקצועית. לאחר מספר שנים שעסק בתחום השענות, החל פרנק לייצר שעונים בודדים תחת שמו. פרנק החליט להקדיש את עבודתו ליצירת שעונים ייחודיים ומורכבים, שעוני יד בפרט, המציגים יכולות טכניות ברמה הגבוהה ביותר. בשנת 1983, לאחר חודשים של מחקר, פרנק הציג את שעון היד הראשון שלו. פרנק זיהה כי קיים בשוק ביקוש מצד אספני שעונים לשעונים בעלי עיצוב ייחודי ומקורי, ויישם את זה בשעונו החדש.  בהתאם לכך, השעון הורכב בדייקנות מרבית, בעבודת יד, וכלל בתוכו מורכבות מכנית ועיצוב חדשני.

שעוני יוקרה כאומנות חסרת פשרות

תשוקה, דיוק וחדשנות הן שלושת התכונות המרכזיות המתארות את הגאונות היצירתית של פרנק מולר. בשעונים המורכבים על ידי פרנק מולר, כל חלק מקבל תשומת לב אישית כדי שכל שעון שיוצא מבית המותג יצלח את מבחן הזמן ויעבור מדור לדור. ייצור שענות עילית דורש שליטה במיומנות אומנותיות רבות, אשר פרנק מולר מפגין שליטה מוחלטת בהן. פרנק שואף לשכלל ולהרחיב את המחקר שלו לגבי כל רכיב ורכיב שעון בודד, תוך מתן תשומת לב מיוחדת לקשר הקיים בין טכניקות חדשניות ואומנות מסורתית. נראות השעונים הייחודית, כמו גם רמת הדיוק והמורכבות שלהם, אלה הם שמעניקים לשעוני פרנק מולר את זהותם הבלתי נשכחת ואת ערכם הנצחי.

Franck Muller

עיצוב ייחודי

מאז שנות ה-80, הפך פרנק מולר לשם נרדף לגימור יפהפה ועיצובים ייחודיים. עיצובי שעוני המותג הפכו למזוהים בכל רחבי העולם. בשנת 1991 כשהקים את המותג, בתקופה בה שענות העילית הייתה מחויבת לחוקים נוקשים וכתוצאה מכך לא הייתה פתוחה כל כך לחדשנות, מולר ייצר סדרה של שעונים יוצאי דופן, בעלי גוף מעוקל, עיצוב שלא היה קיים בשוק שענות העילית דאז כלל וכלל. הצגת עיצוב השעון הייתה נועזת וחריגה, אך בהמשך שעונים אלה הפכו לחלק בלתי נפרד מעולם השענות והפכו למבוקשים מאוד.  בדרך זו, שעוני המותג פרנק מולר הפכו למזוהים מאוד ברמה הויזואלית, וצורתם המיוחדת הפכה להיות אייקונית עבור המותג.

עיצוב אייקוני נוסף שמזוהה מאוד עם המותג הוא עיצוב המספרים הייחודי המופיע על לוחות שעוני המותג. על גבי הלוח ניתן לראות כיצד המספרים מאוירים באופן שבו הם נמתחים בפרופורציות שונות. המותג מתמחה במיומנות ההדפסה והדיוק הטובים ביותר, ובכך לוח השעון מקבל נראות מהממת ויוצאת דופן. מעבר לכך, השימוש בצבעים נועזים לעיצוב ועיטור לוח השעון, נזקפו לזכותו של פרנק מולר ולמעשה יצרו את ה- DNA המיוחד של המותג.

MASTERS OF COMPLICATIONS

כאשר הציג פרנק מולר את שעון היד הראשון שלו, הוא הציג שעון בעל מנגנון מורכב במיוחד שנוצר והורכב על ידו בלבד. השעונים החדשניים והמורכבים שיצאו תחת ידיו בלטו מיד בעולם השענות ותפסו מהר מאוד מקום של כבוד.

עוד בשלב מוקדם מאוד זיהה פרנק מולר את טכניקת הטורבילון כפריצת דרך מדעית חשובה. טכניקה זו פותחה לפני למעלה מ-200 שנה במטרה לשפר את רמת הדיוק של שעונים. פרנק יישם את הטכניקה בשעון שיצר, והוסיף עוד מהלך טכני מרהיב כאשר בנה לראשונה טורבילון שניתן לחזות בפעולתו דרך זכוכית ספיר הקריסטל הקדמית של השעון. זאת, בניגוד לכל סוגי הטורבילונים האחרים, שעד אותו מועד ניתן היה לראותם רק מהחלקו האחורי של השעון.

פרנק מולר הינו שם נרדף לחדשנות מאז ועד היום, וממשיך לעמוד ברף החדשנות של עולם השענות ללא פשרות. כחלק בלתי נפרד מכך, פרנק מקפיד לחשוף בכורה עולמית בתחום החדשנות בכל שנה, ומצליח להציג בשעוניו מורכבויות שמעולם לא הוצגו קודם לכן. העיצוב החדשני פורץ הדרך שלו והקומפליקציות המצויות בשעוניו חיזקו את המוניטין של פרנק מולר, והכתירו אותו כאמן בשענות מורכבת.

פרנק מולר : הכירו את הקולקציות

הדרך הייחודית ליצור שעונים בלעדיים המאופיינים בתנועות מסובכות ועיצובים מקוריים הופכת כל יצירה של פרנק מולר ליצירת אמנות יוקרתית. להלן כמה מהקולקציות המוכרות ביותר מבית המותג:

VANGUARD COLLECTION

ביצירת קולקציה זו, החליט פרנק מולר להפליג לכיוון ספורטיבי ובנה קולקציה אסתטית ומקורית. הצורה של השעון הינה כובשת ומציגה עיצוב נקי, פשוט וחדשני.

CURVEX COLLECTION

Cintrée Curvex היא הביטוי המילולי לצורה הקלאסית והאייקונית של פרנק מולר, צורת הגוף המעוקל וקווי המתאר הייחודיים שלו המייחדים אותו. בנוסף קולקציה זו ניחנת בעיצוב המספרים המקורי, מה שהופך אותה ליוצאת דופן וייחודית.

CASABLANCA COLLECTION

קולקציית קזבלנקה מציגה חגיגה אמיתית של תחכום מינימליסטי, כאשר הקו העיצובי שלה מגלם סגנון אלגנטי, חדשני, דינאמי, קלאסי ומעודן.
קולקציה זו נחשבת לאחת מהקלאסיקות של פרנק מולר.

LONG ISLAND COLLECTION

הארכיטקטורה של קולקציית ה”לונג איילנד” מושפעת מסגנון האדריכלות הצרפתי ארט דקו, ונותנת לה מקום של כבוד. הקולקציה בולטת בזכות צורתה המלבנית, הספרות המקושטות ושלל הפרטים הקטנים על הלוח שעוצבו בדיוק רב.

HEART COLLECTION

קולקציית הארט מציגה עיצוב מרהיב המשלב יהלומים ואלמנטים של לבבות, הקולקצייה מוקדשת לחגיגה נשית ומבטאת את רוחן של נשים שמעריכות אלגנטיות ויופי.

לסיכום

עד לימים אלה ניתן לומר ולציין שפרנק מולר הינו מותג חדשני, יוצא דופן, רלוונטי ובלתי נשכח. המותג עומד ברף החדשנות בכל שנה מחדש ואף מציג עיצובים מדהימים וקולקציות משובבות עין.
שעוני היוקרה מבית המותג הם תשובה חד משמעית לאלו המעריכים שענות עילית אמיתית ומהווים חיבור בין אומנות עשירה לדיוק טכני מושלם.

גלו את מגוון שעוני פרנק מולר,וצרו איתנו קשר לייעוץ ופרטים נוספים.

לשליחת הודעת וואטסאפ לחצו כאן.


whatsapp fb mail