הרשמו וקבלו 10% לרכישה באתר | משלוחים חינם

הרשמו וקבלו 10% לרכישה באתר | משלוחים חינם

home-header-img
trisi
פרנק מולר הינו אחד ממותגי שענות העילית השוויצרים המובילים ביותר בעולם. המותג נקרא על שם מייסד החברה, פרנק מולר, אשר הקים את החברה בשנת 1991 בז'נבה, שוויץ. המותג הצעיר הפך במהרה לאחד ממותגי שעוני העילית המובילים בעולם וכולל יצירות יוצאות דופן המשלבות תעוזה ויצירתיות עם מכניקה יוצאת דופן. שעוני הקומפליקציות של פרנק מולר הפכו במהרה למפורסמים בארצות הברית ובאירופה בעקבות הייחודיות שהציגו. מותג היוקרה אחראי על מספר פטנטים מרשימים ובלתי נשכחים שהציג בתחום שעוני היוקרה לאורך השנים ועד היום.

עיצוב ייחודי
כאשר הקים את המותג, בתקופה בה שענות העילית הייתה מחויבת לחוקים נוקשים וכתוצאה מכך לא הייתה פתוחה כל כך לחדשנות, מולר ייצר סדרה של שעונים יוצאי דופן, בעלי גוף מעוקל, עיצוב שלא היה קיים בשוק שענות העילית אז בכלל. הצגת עיצוב השעון הייתה נועזת וחריגה בהתחלה, אך בהמשך שעוניו המעוקלים הפכו לחלק בלתי נפרד מעולם השענות ולעתים קרובות אף הועתקו. כך, שעוני פרנק מולר הפכו לניתנים לזיהוי בקלות בשל צורתם המעוקלת המוכרת בדרך כלל כצורה האייקונית ביותר של המותג.

אומנות חסרת פשרות
תשוקה, דיוק וחדשנות הן שלושת התכונות המרכזיות המתארות את הגאונות היצירתית של פרנק מולר. בשעוני היוקרה מבית המותג השוויצרי כל חלק מקבל את תשומת לב אישית כדי שכל שעון המיוצר במפעלי החברה יהיה ברמה הגבוהה ביותר ויוכל להחזיק ולהיות עמיד שנים רבות כך שיעבור מדור לדור. רמת הדיוק והמורכבות היא זו שמעניקה לשעוני פרנק מולר את זהותם ואת ערכם הניצחי.

VANGUARD COLLECTION

DICOVER THE COLLECTION chevron-icon

CURVEX COLLECTION

DICOVER THE COLLECTION chevron-icon

HEART COLLECTION

DICOVER THE COLLECTION chevron-icon

LONG ISLAND COLLECTION

DICOVER THE COLLECTION chevron-icon
Be The first to Know
הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים ראשונים!
newsletter-img
בחרו מידה
חיפושים פופלרים צמידיםטבעותשעוניםעגיליםשרשראות ותליונים
פריטים
אין תוצאות
close icon

סגור

מוצרים בסל ()

סה”כ:

contact us