10% הנחה לנרשמים חדשים לאתר | משלוחים והחזרות חינם

10% הנחה לנרשמים חדשים לאתר | משלוחים והחזרות חינם

THE STORY
BEHIND
JB JEWELERS

מסורת משפחתית של מקצוענות

JB JEWELERS הוא עסק משפחתי שחי, נושם וחולם תכשיטנות כבר ארבעה דורות. הידע והניסיון שנצברו עם השנים הפכו את JB JEWELERS למותג מוביל בישראל בתחום התכשיטנות ושענות העילית. מוצרי החברה מקיפים ליין עצמאי של תכשיטים בעיצוב מקורי וייצור בלעדי, וכן מותגים בינלאומיים של תכשיטים, שעוני יוקרה ואקססוריז ביבוא בלעדי. האווירה המשפחתית החמה והיחס האישי, לצד האיכות והמקצוענות הבלתי מתפשרת, הם שהקנו לחברה את המוניטין שלה, שבזכותו היא נהנית מקהל לקוחות אנין טעם ונאמן לאורך זמן.

1927

תחילת הדרך

המקצוענות הייתה שם מהרגע הראשון, מאז החל העסק את דרכו ב-1927. סבם של מנהלי החברה כיום – האחים אלון ועופר יונסוף – היה צורף מומחה, שהוריש לבנו את אומנותו ואת החנות הקטנה שלו במרכז ירושלים. האב, מצידו, המשיך לפתח את העיסוק בתכשיטנות וליטוש יהלומים, ובהמשך הכניס לעסק את שני בניו. כמוהו, גם הם “גדלו אל המקצוע”, ובעידוד האב הפכו את העסק המשפחתי למפעל חייהם: חנות נוספת נפתחה בירושלים, ואליה הצטרפה בהמשך חנות בתל-אביב. לצד ההתרחבות הגיאוגרפית הרחיבו האחים גם את תחומי הפעילות ויצרו קשרי שיווק בלעדיים עם מותגי יוקרה בינלאומיים, במטרה לספק ללקוחותיהם תמהיל מוצרים מקיף.

משבגרו ילדיהם – נאור, לירן, נטלי ויקיר – החליטו גם הם להמשיך את המסורת המשפחתית והעשייה המקצועית, והביאו עימם רוח חדשה, הן בקולקציות המוצרים, הן בחוויית השירות והן בפנייה לקהלים חדשים. כך נמשכת השרשרת מדור לדור, תוך שמירה על ערכי האיכות, האמינות, השקיפות והשירותיות לאורך כל הדרך.
ומאחורי כל זה, הבסיס שמוביל את החברה הוא המון אהבה: אהבה ליופי, לדימיון וליצירתיות, ובעיקר האהבה להעניק, לרגש ולחדש, כל יום מחדש.

חזון החברה

אנו נמצאים לצד לקוחותינו בזמנים היפים והמרגשים של חייהם: ציוני דרך אישיים, אירועים זוגיים ומשפחתיים, שמחות קטנות וגדולות ורגעים של אושר. רבים מהם עושים איתנו כברת דרך של שנים ארוכות, ולא נדיר שהילדים ואף הנכדים מצטרפים אף הם בתורם למעגל הלקוחות שלנו.
בשבילנו, זוהי זכות וחובה גם יחד: הזכות להיות שם ולהגשים עבורם חלום, והחובה לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.
“או שזה מושלם, או שזה לא קיים” – זהו המוטו שלנו, והוא נכון לגבי כל פריט, בכל רמת מחיר.
כמי שמגיעים מעולם התכשיטנות ומעודכנים בכל החידושים, באפשרותנו לספק ללקוח כל תכשיט או פריט יוקרה שהוא חולם עליו. זה מתחיל בבירור הצרכים המדוייקים של כל לקוח מנקודת מבטו-שלו, בתהליך סבלני וקשוב. מתוך השיח הזה מתחדדת ההבנה של הצורך – בין אם מדובר בבחירה מתוך קולקצייה קיימת או בעיצוב בהתאמה אישית. בהתאם אנו מספקים לו את התכשיט או המוצר המבוקש, תוך הקפדה על איכות הביצוע ועל גימור ללא פשרות. כל זאת תוך מאור פנים והקשבה, בסגנון המשפחתי והמחבק המאפיין את החברה לאורך כל הדרך.

clocks
Be The first to Know
הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים ראשונים!
newsletter-img
בחרו מידה
חיפושים פופלרים צמידיםטבעותשעוניםעגיליםשרשראות ותליונים
פריטים
אין תוצאות
close icon

סגור

מוצרים בסל ()

סה”כ:

contact us