10% הנחה לנרשמים חדשים לאתר | משלוחים והחזרות חינם

10% הנחה לנרשמים חדשים לאתר | משלוחים והחזרות חינם

home-header-img
trisi
ג'רר פרגו (Girard Perregaux) הוא אחד ממותגי שענות העילית השוויצרים הוותיקים והמובילים ביותר בעולם. למותג, שהוקם בשנת 1791, היסטוריה ארוכת שנים הכוללת יצירות יוצאות דופן המשלבות אסתטיקה ופונקציונאליות, שנועדו להציג את ערך הזמן. מותג היוקרה אחראי על מספר פטנטים מרשימים ובלתי נשכחים שהציג בתחום שעוני היוקרה לאורך השנים ועד היום. היצירתיות חסרת הגבולות המושרשת בערכי החברה ממשיכה להעשיר את המוחות העומדים מאחורי ייצור השעונים של החברה עד היום ולהפתיע את עולם שענות העילית בכל פעם מחדש.

חתירה למצויינות
במשך למעלה מ-200 שנה השעונים של ג'רר פרגו מסמלים הרבה יותר מזמן. הם משקפים את היכולת לגשר ולחבר בין העבר לעתיד, את השילוב בין שליטה טכנית יוצאת דופן ועיצוב אייקוני, ובין פונקציונאליות לאסתטיקה מהפנטת.

מסורת רבת שנים של חדשנות
מאז הקמתו, הפך המותג את עולם ייצור השעונים בחוצפה אלגנטית האופיינית לו, כל זאת על מנת לחשוף את האמנות העומדת מאחורי הנדסת דיוק. דגם ה- TOURBILLON WITH THREE GOLD BRIDGES המשתייך לקולקציית BRIDGES המפורסמת של המותג, הוביל למהפכה טכנית נוספת מבית מותג היוקרה, כאשר הפך את הגשרים מאלמנט טכני לחלק גלוי ואינטגרלי בשעון, הראשון מסוגו בעולם יצרנות שעוני העילית.

למעלה מ-200 שנה של ייצור שוויצרי
ג'רר פרגו הינו אחד מיצרני שעוני היוקרה הוותיקים והנדירים בשוויץ ששומרים על מעמד הייצור במשך למעלה מ-200 שנים. בית הייצור הממוקם בלה-שו-דה-פו, שוויץ, הוא לב ליבו של המותג ותהליך ייצור השעונים מהווה מקור לגאווה במורשת של המותג. הנופים המקיפים את בית הייצור, האדריכלות המתוחכמת וההיסטוריה של האזור הם מקור השראה מתמשך למותג.

Laureato

DICOVER THE COLLECTION chevron-icon

BRIDGES

DICOVER THE COLLECTION chevron-icon
Be The first to Know
הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים ראשונים!
newsletter-img
בחרו מידה
חיפושים פופלרים צמידיםטבעותשעוניםעגיליםשרשראות ותליונים
פריטים
אין תוצאות
close icon

סגור

מוצרים בסל ()

סה”כ:

contact us