10% הנחה בכל רכישה למצטרפים חדשים! משלוח מהיר חינם עד הבית

home-header-img
trisi
מאז הקמת החברה בשנת 1860, זהות המותג השוויצרי שופארד (Chopard) ומורשתו ממשיכות לעבור מדור לדור ולהישמר על ידי כל אחד מבני המשפחה. במשך כל שנות פעילותה החברה מנציחה את המורשת המושרשת בה של ידע מסורתי ורב שנים, ואמנות עתיקת יומין הממשיכים לקבל ביטוי עד היום, עם יצירות תכשיטים מופלאות ושעוני יוקרה משובחים. עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר, יצירות האמנות האייקוניות מבית שופארד נועדו כדי לחגוג ולנצור רגעים יקרים בחיינו ולבטא את רגשותינו באמצעותן. כיום, החברה מנוהלת בבעלות משפחת שוייפלה, עם 1,000 נקודות מכירה ברחבי העולם הכוללות 155 בוטיקים ייעודיים של המותג.

רוח משפחתית
המשפחה היא לב ליבו של המותג וערך עליון המתבטא בכל הרבדים של פעילותו. המשפחתיות מייצגת את היסוד, ההיסטוריה והתגלמותה העכשווית של החברה. משפחת שוייפלה, אשר ממשיכה את דרכה של משפחת שופארד שייסדה את החברה, מחזקת את ערכי המשפחה של המותג, במשך שלושה דורות כבר, הממשיכים לנהל ולקדם את החברה ולפתח אותה בעקביות פורה, מסירות, תשוקה ואהבה.

תעוזה ויצירתיות
תעוזה ויצירתיות הן מקור החדשנות והמקוריות של המותג. שתי תכונות אלה הן הכוח המניע של המותג לקחת אתגרים ולהמשיך להפתיע ולחדש כל פעם מחדש, תוך שמירה על המורשת אך עם התבוננות בלתי פוסקת על עבר העתיד.

אתיקה ואחריות סביבתית
על פי השקפת העולם של החברה, מותרות אמיתית הינה שם נרדף לאתיקה, כמו גם לאחריות סביבתית וחברתית, בכל רמות הפעילות שלה, החל מהיחס לעובדים, לספקי החברה, ללקוחותיה המוערכים וגם לכדור הארץ ולחומרים בהם משתמשת. החל מחודש יולי 2018 בית היוקרה היה הראשון מבין מותגי היוקרה בתחום התכשיטים ושעונים לעשות שימוש ב-100% זהב אתי בייצור כל תכשיטי ושעוני המותג.
לקולקציה המלאה chevron-icon

Happy Diamonds

היצירות מקולקציית Happy Diamonds הן נועזות בדיוק כפי שהן שובבות, עם היהלומים המרחפים המוכרים שלהן שנעים וחגים בעדינות בין שני קריסטלי ספיר, אשר מסמלים נגיעה אותנטית של שמחת חיים ורוח חופשיה אמיתית.

לקולקציה המלאה chevron-icon
לקולקציה המלאה chevron-icon

Imperiale

הנשיות הבלתי-מעורערת שבקולקציית IMPERIALE נוכחת בעוצמה ובעדינות של כל פרט בה. מחווה לקיסריות, למלכות ולשליטות בנות-ימינו, אשר יופיין האציל והמלכותי שווה בערכו לאישיותן הכובשת וההישגית.

לקולקציה המלאה chevron-icon
Be The first to Know
הרשמו לניוזלטר שלנו
newsletter-img

בחרו מידה

חיפושים פופלרים צמידיםטבעותשעוניםעגיליםשרשראות ותליונים
פריטים מוצגים
אין תוצאות
close icon

סגור

מוצרים בסל ()

סה”כ: