article-header-img

רכישת טבעת אירוסין מיוחדת

טבעת אירוסין היא המפתח לכניסה לחיי נצח משותפים ועליה להיות מיוחדת, לא סתם יש לה משמעות סמלית חזקה ביותר עבור בני הזוג. ריכזנו עבורכם את כל הדברים החשובים שעליכם לדעת לפני רכישת טבעת האירוסין החלומית שלכם.

whatsapp fb mail

אירוסין מהווים רגע מרגש בחייהם של זוגות רבים, המבקשים להפוך לאחד ומבטיחים אחד לשני נאמנות ואהבה לנצח. טבעת אירוסין מהווה חלק בלתי נפרד ומהותי מאותו רגע, והיא למעשה סמל להתחלה חדשה ולאהבה אין סופית. כל זוג מייחס משמעות עילאית לטבעת ולעיצובה ואף לערכה, ולא בכדי ישנם סוגים ועיצובים רבים של טבעות אירוסין. ישנם פרטים חשובים שיש לדעת ולהכיר כדי לבחור בטבעת אירוסין איכותית, ערכית והמיוחדת ביותר.

היכן לרכוש טבעת אירוסין

אחת השאלות החשובות ביותר שעולות בהקשר של טבעת האירוסין, היא היכן לרכוש. ישנן חנויות רבות או אנשים פרטיים המציעים טבעות אירוסין למכירה. הדבר הבסיסי והחשוב ביותר הוא לבצע את הרכישה מחנות תכשיטים ותיקה ואמינה, בעלת מוניטין, שההיצע שלה מגובה בשנות ניסיון רבות. נקודה זו חשובה במיוחד לצורך הבטחה שאיכות הטבעת והיהלומים יהיו מדויקים כפי שצוין על ידי החנות. תחום היהלומים הוא מורכב ביותר והדבר האחרון שתרצו לעשות הוא לרכוש את הטבעת החשובה בחייכם ממוכר שאמינותו מוטלת בספק. בנוסף, דבר זה חשוב לצורך קבלת שירות מצוין בעת הרכישה ושירות לקוחות מעולה לאחריה. כמו כן, עם קבלת שירות מקצועי, תוכלו לייעל את התקציב שלכם כדי לקבל את הטבעת האיכותית והמיוחדת ביותר במסגרת התקציב שהגדרתם.

מאפייני הטבעת והיהלום

ישנו מבחר רחב מאוד של טבעות אירוסין, ומאפיינים עיקריים אשר משפיעים על ניראותה ועל ערכה של הטבעת.

המאפיין הראשון הוא סוג היהלום: היהלום הוא לב לבה של טבעת האירוסין. גודל היהלום, הצורה שלו, החיתוך, הצבע והניקיון יגדירו את האיכות שלו וישפיעו באופן ישיר על מחיר הטבעת. משקל היהלום, המצוין על ידי יחידת משקל “קראט” היא הגורם המשפיע ביותר על גודלו של היהלום, כאשר האיכות שלו נמדדת לפי ניקיון, צבע, חיתוך, פוליש, פרופורציה, ועוד. מבחינת צורת חיתוך היהלום, הצורה הנפוצה והקלאסית ביותר לטבעת אירוסין היא יהלום עגול. יחד עם זאת, בזמן האחרון ניתן לראות מגמה של ביקוש לטבעות אירוסין עם יהלום בצורות חיתוך אחרות כמו – אמרלד, אובל, רדיאנט, מרקיזה ועוד. החיתוך העגול הקלאסי הוא היקר ביותר מבין כל שאר החיתוך, כך למשל ערכה של טבעת אירוסין עם יהלום 1 קראט בחיתוך עגול תהיה גבוהה יותר מערכה של טבעת אירוסין עם יהלום 1 קראט בחיתוך אובל, וזאת בהנחה כמובן ששני היהלומים באותה איכות.

המאפיין השני הוא החומר שממנו עשויה הטבעת: כאשר מדובר בתכשיטים בכלל, ובטבעות אירוסן בפרט, האפשרויות לבחירת החומרים היום הן רבות ונעות בין זהב, כסף ופלטינה. החומר הנפוץ ביותר לייצור הטבעת הוא זהב, והבחירה הנפוצה היא בין זהב 18 קראט לזהב 14 קראט. הקראט מסמל את אחוזי הזהב הטהור בטבעת, כך שבטבעת זהב 18 קראט יש 75% זהב טהור, ובטבעת זהב 14 קראט יש 58.5% זהב טהור. אחרי שמבינים את זה, ברור כי ערכה של טבעת זהב 18 קראט יהיה גבוה יותר מטבעת זהב 14 קראט מקבילה.

חנויות רבות מייצרות את טבעות האירוסין שלהם מחומרים זולים ולא איכותיים שכנראה גם לא ישמרו לאורך זמן רק כדי להוזיל את המחיר. כאשר מדובר בטבעת אירוסין יוקרתית ומיוחדת, ההמלצה היא לרכוש זהב 18 קראט בלבד. מדובר בזהב איכותי ועמיד, והוא בוהק יותר ולא יקר יותר משמעותית מזהב 14 קראט. טבעת אירוסין היא טבעת שאמורה ללכת איתכם חיים שלמים ולא בטוח שזה יהיה המקום לחסוך בו באיכות.

תעודה גמולוגית מוסמכת עבור היהלום

תעודה גמולוגית ממכון עצמאי מוסמך (לדוגמה – מכון GIA), מספקת הערכה אמינה לגבי איכותו וכל מאפייניו של היהלום. התעודה כוללת מידע חיוני, בין היתר לגבי חיתוך היהלום, צבעו, ניקיונו ומשקל הקראט שלו. חנות תכשיטים אמינה ואיכותית, תוכל לספק תעודה מסוג זה עבור כל יהלום שתרכשו אצלה, ובכך תוכלו להבטיח שאתם רוכשים יהלום בסטנדרטים גבוהים כפי שביקשתם. חשוב להבין שיהלום ללא תעודת GIA יהיה שווה פחות מיהלום באותה רמת איכות ללא תעודה. המלצה אישית מאיתנו – לא לקנות ללא תעודה. ואם אין ברירה, רק מחנות בעלת ותק שקיבלתם המלצות עליה.

  1. עיצוב ייחודי

טבעות אירוסין נפוצות בעיצובן הקלאסי אשר ניתן למצוא בחנויות רבות. עם זאת, טבעת אירוסין מיוחדת ומעוצבת, אינה מנת חלקן של כלל החנויות. ב-JB JEWELERS תוכלו למצוא מגוון עיצובים ייחודיים ויהלומים מיוחדים באיכות גבוהה, שיתנו טאץ’ אישי לטבעת ויגרמו לה להיות טבעת האירוסין המיוחדת ביותר. בנוסף, תוכלו לשבת עם צוות המומחים שלנו כדי לעצב את הטבעת שתמיד חלמתם עליה ולעשות את הצעד המשמעותי והחשוב בחייכם.

לסיכום, טבעת אירוסין היא סמל משמעותי שמנציח את האהבה בין בני הזוג, וכל אחד מבקש להשקיע מאמצים בבחירת הטבעת הראויה והמתאימה לו. חשוב לפנות לחנות תכשיטים ותיקה, מוכרת ואמינה כדי לצאת עם טבעת אירוסין מיוחדת ואיכותית כפי שמגיע לאישה המיוחדת לענוד. אנחנו ב-JB JEWELERS עומדים שנים רבות לצד לקוחותינו ברגע המאושר בחייהם. אנחנו מציעים מבחר ייחודי ואיכותי של טבעות אירוסין יוקרתיות בתוספת שירות אישי וייעוץ ללא פשרות. עם 40 שנות ניסיון של עיצוב תכשיטים איכותיים, ולקוחות רבים מרוצים, תוכלו להיות בטוחים שהגעתם למקום נכון.

גלו את מגוון טבעות האירוסין המיוחדות שלנו.

מזמינים אתכם להגיע לאחד מהבוטיקים שלנו ולפגוש את הצוות המיומן שלנו שיסייע לכם בבחירת טבעת האירוסין המושלמת, או ליצור קשר בוואטסאפ לייעוץ אישי ושאלות נוספות.


whatsapp fb mail