article-header-img

CHOPARD X JULIA ROBERTS

שופארד וג'וליה רוברטס משלבים את אהבתם המשותפת לקולנוע ומשיקים קמפיין חדש ליום האושר הבינלאומי

whatsapp fb mail

A FEEL GOOD CAMPAIGN – CHOPARD LOVES CINIMA
ג’וליה רוברטס היא הפנים של קולקציות ה – Happy Diamonds  ו – Happy Sport מבית שופארד כבר משנת 2021. כעת, לרגל יום האושר הבינלאומי שחל ב – 20.3 יוצאות השתיים בקמפיין חגיגי חדש שמטרתו היא חגיגת אהבת ושמחת החיים. במסגרת הקמפיין שופארד מציגה סדרה דיגיטלית חדשה בכיכובה של ג’וליה רוברטס ובביומו של ג’יימס גריי.
הסדרה כוללת 3 פרקים שיחשפו בהדרגה במהלך החודשים הקרובים. הפרקים בסדרה לוכדים את כל התעוזה, המשחקיות והאנושיות שהופכים את ג’וליה רוברטס למי שהיא.

עד כה נחשפו שני פרקים מהסדרה, כאשר הפרק הראשון עוסק בעולם היצירה המדהים של תכשיטנות העילית של המותג שופארד ונותן הצצה לעולם מלא דמיון, יופי ויוקרה. ספוילר לצופים – התכוננו לפתוח את הלב ליצירת לבבות חדשה מבית שופארד.
בפרק הראשון שופארד מציגים יחד עם ג’וליה עגילי לב משובצים ביהלומים מבריקים בחיתוך עגול משקל כולל של 28 קראט, עשויים זהב לבן 18 קראט. הלב הוא סמל אוניברסלי שמייצג חיים ואהבה במספר דרכים, והוא ההשראה של שופארד ליצירת זו.


מחלקת תכשיטנות העילית בבית היוקרה שופארד, מובלת ומודרכת ע”י קרוליין שויפלה, בעלי שופארד והמעצבת הראשית של המותג. מעל ל – 30 שנים שקרוליין מפתחת את המחלקה הגדולה ביותר בשוויץ לאומנים מומחים המייצרים בעבודת יד מדויקת תכשיטי יוקרה. היצירות מהוות חגיגה של אהבה ונתינה ללא גבולות.

מוטיב הלב של שופארד מופיע בכמה קולקציות מוכרות ואהובות. קולקציות Happy Hearts, My Happy Hearts ו- Happy Diamonds.

בקולקציית Happy Hearts תוכלו למצוא שרשראות, עגילים, צמידים טבעות ושעונים. התכשיטים עשויים זהב ורוד או לבן (זהב אתי) 18 קראט, משובצים באבני חן שונות או ביהלומים, כאשר בכל תכשיט מוטיב הלב חוזר על עצמו ולצידו יהלום שנע בחופשיות בין זכוכיות ספיר קריסטל, סימן ההיכר של שופארד. היהלום זז בהתאם לתנועה הטבעית של האישה שעונדת את התכשיט ובכך מבטא אותנטיות וחופש. תכשיטי הקולקציה מתאימים לנשים צעירות ומבוגרות יותר כאחד, נשים הרוצות לחגוג את שמחת ואהבת החיים. לפרטים נוספים וצפיה בתכשיטי קולקציית HAPPY HEARTS לחצו כאן.

קולקציית My happy hearts היא בעצם תת קולקציה חדשה שנכנסה בתוך קולקציית ה – Happy Hearts. הקולקציה החדשה עוצבה ויוצרה בהתאמה ובקריצה לנשים צעירות ומעניקה להן את ההזדמנות להיכנס לעולם היוקרה של שופארד כאשר טווח מחירי הכניסה הוא נמוך יותר תוך כדי שמירה על האיכות הבלתי מתפשרת של המותג.
מה שמייחד את הקולקציה היא העדינות והמינימליות של התכשיטים, הניתנים לענידה כבודדים או בשילוב יחד עם עוד תכשיטים. הקולקציה מורכבת מטבעות, צמידים, שרשראות ועגילים. כל הפריטים בקולקציה משובצים באחת מ – 3 האופציות: אבן קרנליאן, אבן אם הפנינה או ביהלומים. גם כאן כל התכשיטים כמובן עשויים זהב ורוד או לבן (זהב אתי) 18 קראט. לפרטים נוספים וצפיה בתכשיטי קולקציית MY HAPPY HEARTS לחצו כאן.

קולקציית Happy Diamonds היא שילוב מתוחכם של צורה וחומר שהופך את התכשיטים לסמל של חיבור רגשי. הסמל של הקולקציה הזו הוא היהלומים הנעים בין זכוכיות ספיר הקריסטל. התכשיטים מיוצרים בעיצובים שונים, תוכלו למצוא לבבות או עיגולי זהב משובצים יהלומים בוריאציות שונות, היהלומים רוקדים בהרמוניה ובתיאום מושלם עם תנועת היד, והופכת את התכשיט לכזה שמעניק לכל מראה טוויסט צעיר, אלגנטיות בלתי מתפשרת וקלאסיות נצחית. הקולקציות האייקוניות האלו מקשרות בין נשים עוצמתיות בעלות אמירה בכל רחבי העולם. לפרטים נוספים וצפיה בתכשיטי קולקציית HAPPY DIAMONDS לחצו כאן.

הפרק השני בסדרת הדיגיטל של ג’וליה עוסק בשעון ה – Happy Sport האייקוני מבית שופארד. השעון בעל היהלומים המרקדים, הומצא על ידי שופארד בשנת 1976, עם חמשת היהלומים המרקדים המשובצים בין שני זכוכיות ספיר הקריסטל. דגמי שעוני היהלומים מקולקציית Happy sport מייצגים את המורשת האצילית של סגנון שיק-ספורטיבי.

עיצוב שעון היוקרה האייקוני הזה מבוסס על יחס הזהב, היחס מייצג מידות וגדלים רבים בטבע. התבוננות ביחס הזהב ממלאת בתחושה של יופי ופרופורציה. יחס הזהב משמש מעצבים רבים באמנות ובאדריכלות.
קולקציית Happy sport הינה אחת מהקולקציות הקלאסיות והאהובות של מותג היוקרה שופארד, הכוללת שעוני יוקרה בעיצובים מיוחדים ומגוונים.

ייחודה הבולט של הקולקציה הינו היהלומים הנעים בחופשיות אשר נכללים בכל פריט בקולקציה, וכן מאפיינים באופן מובהק כמה מערכיו הבולטים של המותג, שהם Joie de Vivre (שמחת חיים) ורוח חופשית. לצפייה בשעוני קולקציית HAPPY SPORS לחצו כאן.


לפרטים נוספים וצפייה בכל התכשיטים והשעונים מבית שופארד לחצו כאן.

לשאלות וייעוץ בכל נושא עם נציג בוואטסאפ לחצו כאן.


whatsapp fb mail