אודות Tirisi

חברת תכשיטי היוקרה Tirisi נוסדה על ידי הזוג נטשה וג׳וליאן, כאשר הם מעצבים ומפתחים את כל קולקציות התכשיטים.
מותג היוקרה קיים רק 6 שנים, אך בהיסטוריה הקצרה שלו הצליח להשיג הכרה והצלחה בינלאומית. בין מגוון התכשיטים – טבעות, צמידים, עגילים, שרשראות ותליונים. הקולקציות בעלות מראה נקי, עכשווי ושיקי כך שיתאימו לענידה יומיומית.
תכשיטי היוקרה מבית Tirisi הם לא תכשיטים לנעול בכספת ולא להוציא – הם תכשיטים שנועדו לאישה המודרנית שרוצה לעשות את ריצת הבוקר שלה ,לשבת לפגישה עסקית ולאחר מכך לשבת לארוחת צהריים עם חברה.
העובדה כי בקולקציות התכשיטים שלה יש שימוש הן ביהלומים לבנים באיכות גבוהה והן באבני חן צבעוניות פחות יקרות מאפשרת לחברה להביא ללקוחותיה מבחר עשיר של תכשיטים שיכול להתאים לכל סגנון, לבוש ואופי במחירים אטרקטיבים.
״טיריסי הוא מסע חיים. זה מסע שלעולם לא יפסק. אז זה תלוי בנו להסתובב בעולם ולקחת השראה מכל דבר שאנחנו רואים, שומעים, אוכלים ונוגעים. זה נותן לנו כלכך הרבה רעיונות חדשים לעשות תכשיטי יוקרה לנשים כיום. כולנו השתננו מאוד, היום נשים לוקחות חלק כלכך חשוב בחברה ואנחנו נותנים לזה דגש, אך תוך כדי לא שוכחים שבסוף התכשיט שהאישה עונדת הוא מה שהיא רוצה לייצג וכמובן הוא התכשיט שהיא תרצה יום אחד להעביר לילדים שלה.״ מסכמת נטשה.
את תכשיטי חברת Tirisi ניתן להשיג בלעדית בג׳יי בי תכשיטנים החל משנת 2019.

טבעות

צמידים

שרשראות ותליונים

עגילים