ללא קטגוריה

שופארד נותנת חסות למסע רכבי ה-HOLYLAND 1000

JB תכשיטנים ושופארד נותנות חסות למסע המכוניות HOLYLAND 1000, הכולל משתתפים מכל העולם ומישראל שבבעלותם מכוניות אספנות עד שנת ייצור 1965.

חלק ייחודי במתן החסות היה בדמות שעון במהדורה מוגבלת לישראל שיוצר במיוחד עבור מסע המכוניות הייחודי, שעון Mille Miglia GT XL Power Control.

שופארד, בשיתוף פעולה עם JB תכשיטנים, ייצרה שעון במהדורה מוגבלת של 50 יחידות בלבד, שכלל מאפיינים מיוחדים למסלול המירוצים, וכן עוצב בהשראת מדינת ישראל ומסע המכוניות “הולילנד 1000”.

מבחינה עיצובית – רצועת השעון מדמה צמיגי מכונית והוא כולו הומאז’ למכוניות ההיסטוריות אשר משתתפות במסע עם מראה קלאסי וג’נטלמני ואלמנטים בסגנון וינטאג’. עיצוב השעון התאים במיוחד למאורע שכן מסע המכוניות “הולילנד 1000″ הוא גרסה מקומית למירוץ ה”מילה מילייה” – מירוץ המכוניות הקלאסיות המוכר בעולם שנערך מידי שנה באיטליה.

עיצובו של שעון Mille Miglia GT XL Power Control מצליח לגלם בתוכו את האופי והסגנון של האירוע. השעון עשוי פלדת אל-חלד בשילוב יוצא דופן של סימטריה ופשטות. מנגד, השעה 12 מודגשת בספרות אוברסייז לבנות על רקע החוגה השחורה המעוצבת בדמות לוח מכוונים של מכונית עתיקה. בצדו השני של השעון מוטבעים סמל המסע ודגל ישראל.