מהדורה מוגבלת - חגיגות 70 שנה למדינת ישראל

JB תכשיטנים בשיתוף עם חברת שופארד גאים להשיק שעון מיוחד במהדורה מוגבלת המוקדש כולו לחגיגות 70 שנה למדינת ישראל!
השעון עוצב ויוצר במיוחד עבור ישראל כאשר כל פרט ופרט נבחר בקפידה רבה תוך שימת לב להתמקדות ברוח הארץ ישראלית ובצבעי הדגל הלאומי.
שעון ה - Mille Miglia מבית שופארד מיוצר בהשראת מירוץ המכוניות הוותיק ומשלב שלושה יסודות מרכזיים: כוח, התנגדות ואסטתיקה, אשר יוצרים ביחד שעון גברי שלא ניתן לעמוד בפניו! בשעון ניחנים סימני הדרך המקצועיים של שופארד והוא נושא מנגנון המיוצר על ידי שופארד באופן בלעדי.
השעון עשוי פלדת אל-חלד ומעוטר ברצועת גומי המעוצבת בהשראת צמיג של מכונית מירוץ. בשעון מד כח רזרבי המעוצב בהשראת מד הדלק המצוי במכונית המירוץ, עמידות בפני מים עד 100 מטר וקייס בקוטר 43 מ״מ. חזית וגב השעון עשויים זכוכית ספיר קריסטל מרהיבה כאשר על גבי הגב מוטבע דגלה של המדינה עם הכיתוב “Israel 70th Anniversary” המציין את חגיגות ה70.
מנגנון השעון הינו מנגנון מכני-אוטומטי המיוצר ומורכב כולו ברמה הגבוהה ביותר במפעל של שופארד הממוקם בפלורייה שבשוויץ. כיאה לשעון ארץ ישראלי, הבזל עשוי קרמיקה כחולה, כאשר בחלקו האחורי של קייס השעון הקדשה מיוחדת לישראל -חריטת שמותיהן של תל אביב ועיר הבירה ירושלים. נוסף לכך, חריטת מספרו הייחודי של השעון.
לוח השעון בצבע כחול רויאל בעל מחוגים ואינדקסים בצבע לבן, מד מתיחה בצידו השמאלי ותצוגת תאריך בצידו הימני.
רצועת הגומי דמוי צמיג המזוהה ביותר עם קולקציית ה - Classic Racing של שופארד קיבלה גם היא תפנית ומגיעה בצבע הכחול במהדורה מיוחדת זו בלבד!