ללא קטגוריה

אודמר פיגה – שם נרדף ליוקרה ולשענות עלית

מותג שעוני העל השוויצרי אודמר פיגה הינו שם נרדף לאיכות בלתי מתפשרת.

אודמר פיגה הינה חברה משפחתית שוויצרית, אשר נוסדה בשנת 1875 על ידי ג'ולס לואיס אודמר ואדוארד אוגוסט פיגה. החברה מתמחה בייצור שעוני יוקרה ונחשבת למותג עולמי בעל מוניטין רב.

חברת אודמר פיגה מייצרת שעוני יוקרה על פי תקני הייצור המחמירים ביותר. שעוני היוקרה הללו נושאים את חותם ג'נבה, כאשר כולם כאחד מיוצרים תחת בקרת איכות קפדנית ביותר. בנוסף החברה מייצרת באופן בלעדי את כלל מרכיבי השעונים. בין קולקציות השעונים הידועות של החברה ניתן להזכיר את רויאל-הוק, ורויאל-הוק-אופשור, שעונים מעוצבים אשר חדשנותם הפכה אותם עם השנים לפופולריים מאוד.

פעילותה הציבורית של החברה
בשנת 1999 החלה החברה להעניק חסות מסחרית למרוצי סוסים יוקרתיים "גביע המלכה אליזבת השנייה". משנת 2007 ואילך החלה לתמוך בקרן קלינטון הפועלת בכל רחבי העולם בתחומי הבריאות והחינוך וכן תרומתה ניכרת גם במאבק במחלת האיידס ובעוני. כיום החברה מעניקה חסות לקבוצת הלינגהי, קבוצת שייט יאכטות מהמפורסמות בעולם כאשר בעבור קבוצה זו ייצרה החברה קולקציית שעוני יוקרה במהדורה מוגבלת, שעונים שהפכו להיות פופולאריים במיוחד. בנוסף לכל זאת, חברת אודמר פיגה ייצרה את קולקציית ג'ולס אודמר, שעונים במהדורה מוגבלת, סך הכל 126 במספר, אשר בהם שילבה החברה תכונות אסטרונומיות, כמו לוח שנה קבוע, זמני זריחה ושקיעה ומראה של ירח אסטרונומי.

קולקציית Royal Oak
אודמר פיגה הציגה בשנת 1972 את אחד משעוניה הידועים ביותר, שעון הרויאל-הוק – שעון יוקרתי וספורטיבי המיוצר מפלדת אל חלד. החברה הייתה הראשונה לייצר שעוני יוקרה העשויים מחומר גלם זה ולא מזהב. שעוני יוקרה אלה הפכו ברבות השנים לאייקון אופנה, הם קלאסיים בעלי עיצוב כוחני ומסגרת השעון הינה בצורת מתומן. ההשראה לשעון זה הייתה ספינות המלחמה של הצי המלכותי הבריטי שבהן היו תותחים מתומנים. שעון זה הוא בין הידועים והמבוקשים ביותר בעולם ומזוהה באופן מובהק עם החברה.

קולקציית Royal Oak Offshore
שעון הרויאל-הוק אופשור מציג גרסה ספורטיבית של השעונים המתוחכמים. בייצור הקולקציה נעשה שימוש בחומרי היי-טק וחומרים מהונדסים על מנת להגן עליו מפני גלים מגנטיים. זוהי קולקציה חדשנית ופורצת דרך אשר שמה הולך לפניה וגם לה יש ביקוש אדיר מבין שעוני החברה.

קולקציית Jules Audemars
קולקציית שעוני יוקרה מבית אודמר פיגה המאופיינת בעיצוב אצילי וסגנון קלאסי. עיצובם של השעונים מאופק ולא רהבתני ומאופיין בקווים נקיים ומראה אלגנטי.

קולקציית Millenary
שעוני יוקרה המשלבים באופן מושלם בין הקלאסי למודרני, הם בעלי צורה אליפטית, אשר הפכה למאפיין המרכזי שלהם. כמו כן, בשעונים אלו ניתן לראות באופן ברור את מבנה שלד השעון, דבר התורם ליופיים וייחודם ואף מהווה את סוד קסמם של שעונים אלה.

קולקציית Tradition
מדובר בשעונים דקים מאוד בעלי רכיבים מכניים מורכבים. השעון מגיע כשהוא מעוטר ומקושט, מה שמבליט את סמליותם של שעוני החברה.

 

JB תכשיטנים גאים לייצג את Audemars Piguet בישראל באופן בלעדי, וכן גאים להציג את קולקציות השעונים המרהיבות של המותג בישראל.
מדובר באחת החברות האיכותיות ביותר בעולם, מותג-על שוויצרי ותיק ואיכותי אשר שעוניו ישרתו את בעליהם לתקופה ארוכה ויישארו לעולם עכשוויים.