ללא קטגוריה

השקת קולקציית שעוני Comitti – שעוני קיר ושעוני אורלוגין יוקרתיים

האחים עופר ואלון יונסוף השיקו את קולקציית השעונים היוקרתיים COMITTI בבוטיק תכשיטי JB בכיכר המדינה בנוכחות שגריר אנגליה בישראל מר דייויד קוורי

רשת JB תכשיטנים בבעלות עופר ואלון יונסוף השיקה את מותג שעוני האורלוגין היוקרתי COMITTI, בבוטיק הרשת בכיכר המדינה. באירוע הוצג מבחר מרהיב של שעוני קיר ושעונים שולחניים יוצאי דופן.

המותג COMITTI נוסד באנגליה עוד ב-1950 ועד עצם היום הזה ממשיך ומתפקד כעסק משפחתי לייצור שעוני איכות וברומטרים.

את מותג השעונים היוקרתי COMITTI מעיד כי השעון לבית הוא אופי, סמל סטטוס הרומז רבות על בעליו, ויוצא בהוד ובהדר, תוך כדי שימוש באלמנטים מסורתיים קלאסיים של פעם, בהתאמה לתקופה העכשווית והחדשנית, עם קולקציה עשירה של שעונים הקוראים לבעליהם לצאת מן הקריאה הרגילה של הזמן.

מלאכת העיצוב של המותג האנגלי COMITTI, מציגה בפנינו אינטגרציה מוחלטת בין אומנות לשעונים, מקבלת ביטויי בסדרות של שעוני קיר ושעוני שולחן שמתעלים מעל הזמן אותו הם נועדו לתעד.

שעוני COMITTI הינם שעונים מרהיבים במראם, בעלי עיצוב מיוחד במינו המגשר בין זמנים שונים ומביא עמו בשורה חדשה לכל אותם חובבי העיצוב, אומנות ותרבות.

מאז שסמני זמן משתקפים אלינו מבעד למסכים השונים , השעון בבית הפך כבר מזמן לא רק לפריט שמורה על השעה, אלא לפריט אומנות לכל דבר, שיש בידו לפאר כל שולחן עבודה מכובד, המסוגל לקשט כל מטבח מאובזר ולהעניק פינה חמה לאנשים לאומנות ומה שבניהם, בכל חדר מגורים מפואר.

 

אירוע ההשקה נערך בהשראת התרבות הבריטית כאשר המוזמנים נהנו מ-“Champaign Afternoon Tea” בניצוחה של השף קונדיטור טל האוזן, שהוכשרה והתאמנה בלונדון, והיא זוכת פרס שף הפטיסרי הטוב ביותר בלונדון לשנת 2011.