כתבות

תכשיטים מעוצבים במחירים נוחים

חולמים על תכשיט מעוצב וייחודי רק לכם? מעוניינים להעניק תכשיט מעוצב לאדם אהוב ויקר לליבכם? מהיום, גם אתם יכולים להרשות זאת לעצמכם. כל מה שצריך לדעת על תכשיטים מעוצבים במחירים שפויים ונוחים בכתבה שלפניכם.

עד לפני מספר שנים, תכשיטים מעוצבים היו נחלתם הבלעדית של בעלי האמצעים אשר היו יכולים להרשות לעצמכם לרכוש תכשיט בעל עיצוב ייחודי בעלויות של עשרות אלפי שקלים. כיום, הודות לפלאי הטכנולוגיה וטכנולוגיות ייצור שונות בענף התכשיטים, גם אתם יכולים להרשות לעצמכם לעצב תכשיטי יוקרה בהתאמה אישית מלאה ובמחירים שפויים וממוצעים.

בכל חנות תכשיטים מובילה בתחומה העוסקת ומתמחה בייצור ומכירה של תכשיטי יוקרה לגבר או לאישה, תוכלו למצוא שירות ייעודי של תכשיטים בעיצוב אישי. שירות זה מאפשר לכם למעשה להגיע לחנות עם רעיון מסוים לעיצוב תכשיט (גם אם מדובר בתמונה של תכשיט שכה אהבתם) וליהנות מהליך יצירה אישי במסגרתו מייצרים עבורכם את התכשיט המעוצב והייחודי רק לכם. הליך יצירה זה מותאם לכל סוגי התכשיטים בין אם מדובר בדגמים שונים של עגילי יהלומים או טבעות נישואין לגבר ולאישה ובין אן מדובר בתכשיטי זהב אחרים המעוטרים באבני חן ויהלומים.

עיצוב תכשיטים במחירים שפויים

עלות ייצור של תכשיט בעיצוב אישי, משתנה אומנם מסוג תכשיט אחד למשנהו, וזאת בהתאם לגודלו, משקלו בזהב, גודל אבני החן או היהלומים המשובצים, רמת הגימור של התכשיט וכדומה. יחד עם זאת, חשוב לציין שנפלאות הטכנולוגיה בענף ייצור התכשיטים, מאפשרות גם לכם לתכנן ולעצב תכשיטי יוקרה ייחודי אותו תעדנו ו/או תעניקו כמתנה גדולה מהחיים לאדם יקר ואהוב עליכם במיוחד.

תכשיטים בעיצוב אישי

מלאכת הייצור של תכשיטים בעיצוב אישי, מיושמת במספר שלבים שונים אותם מלווה יחד איתכם מעצב תכשיטים מקצועי ומנוסים מטעם בית העסק בו בחרתם לבצע את הפעולה. בשלבים הראשונים מייצרים עבורכם סקיצה במסגרתה תוכלו לראות את התכשיט הייעודי. בשלב הבא, יוצקים את התכשיט ומייצרים מעין מאסטר למטרות יציקה נוספת של התכשיט. בשלב זה, ניתן להכין את התכשיט לשיבוץ ו/או לבצע בו עבודת גימור מושלמת. חשוב לציין, שמלאכת הייצור מסתיימת רק כאשר הלקוח (מזמין התכשיט) שבע רצון מהתוצאה הסופית.

איזה תכשיטים ניתן לייצר בשיטה זו?

ייצור תכשיטים בעיצוב אישי, הינו הליך עבודה מקצועי המותאם לכל סוגי התכשיטים, לרבות, טבעות אירוסין, צמידי טניס, עגילי יהלום, שרשראות זהב משובצי יהלומים ועוד. תהליך עבודה זה מתאפשר אך ורק באמצעות בתי עסק למכירת תכשיטים העוסקים ומתמחים בהליכי עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית מלאה לצרכי ודרישות הלקוח.

עגילי יוקרה בעיצוב מיוחד

שירות זה מתאפשר גם למטרות התאמה של תכשיטים מתוך קולקציה קיימת לטעמכם וסגנונכם האישי, כאשר ההתאמות העיצוביות מאפשרות לכם לבחור דגם של תכשיט מסוים ולייחד אותו במסגרת עיצוב תכשיטים אישי.