כתבות

שופארד מככבת בסרט החדש מבית נטלפיקס

ריאן ריינולדס, שמשחק בסרט, עונד במהלכו שני שעונים של חברת הענק השוויצרית

ענקית התוכן נטפליקס הוציאה סרט חדש בשם “6 Underground“. לקראת העבודה על הסרט נוצר קשר עם קרוליין שויפלה, מנהלת שותפה ואחראית על העיצוב בחברת שעוני ותכשיטי היוקרה השוויצרית, שופארד.
שויפלה היא חובבת סרטים נלהבת, וככזו היא לא יכלה לסרב להזדמנות לשתף פעולה עם נטפליקס. שויפלה עבדה בעבר עם מספר הפקות קולנוע ושחקנים שונים והיא גם אחראית על מעל 20 שנות שותפות בין החברה לבין פסטיבל קאן הנחשב בו היא ספונסרית רשמית. שויפלה גם הייתה אחראית על העיצוב של פרס “דקל הזהב” – הפרס הראשי שניתן במסגרת הפסטיבל.
במסגרת ראיון עימה, אמרה שויפלה כי “היא רגילה לעבוד עם הוליווד, אבל לא עם נטפליקס. זה כמו מימד אחר”.

תכשיטי ושעוני היוקרה המופיעים בסרט

בסרט החדש של נטפליקס מופיע ריאן ריינולדס כדמות בשם “One“. הוא מגלם מיליארדר גאון שאוסף סביבו קבוצה מחתרתית שנלחמת באי-צדק ברחבי העולם. בסרט, שנוצר על ידי מייקל ביי, מככבים גם קורי הוקינס, דייב פרנקו ואיך לא, הגאווה הישראלית שלנו – ליאור רז!

בסרט בולטים מספר שעונים של חברת שופארד, כאשר ריינולדס עונד שעונים יוקרתיים מסדרת “Mille Miglia” – דגם GTS Power Control Grigio Speciale, ואת דגם Mille Miglia Classic Chronograph. שני השעונים האלו נבחרו עבורו מאחר והם מתאימים לדמות אותה הוא מגלם, הן מבחינת היוקרה והן מבחינת הסטייל.

בסרט נענד גם שעון Mille Miglia מיוחד על ידי הדמות “Five – בגילומה של השחקנית אדריאה אריונה, וגם תכשיט של שרשרת יהלומים מסדרת “ Garden of Kalahari” שמופיע בזמן סצנת מרדף בסרט.

שיתופי פעולה בין שופארד להוליווד

שויפלה התייחסה לבחירת הפריטים הספציפיים לסרט, ואמרה כי “זה חייב להתאים, זה חייב להיראות טבעי”. “מן הסתם הפריטים חייבים להתאים לתסריט, לדמות ולסיפור השלם. לפעמים רואים בסרטים פריטים שלא ממש מתאימים. חייבת להיות התאמה גם למותג. במקרה הזה, אנחנו קשורים מאוד לעולם מרוצי הרכב ולאקשן, כך שיש התאמה וזה נוגע גם לדמויות עצמן” היא הוסיפה.

שיתוף הפעולה בין שופארד לבין נטפליקס התחיל בפגישה בפסטיבל קאן, ומשם התגלגל הסיפור. שויפלה ושותפיה בשופארד קיבלו את התסריט של הסרט החדש לפני שהחליטו להסכים להצעה להשתתף בסרט.

לאחר הפרמיירה נערכה ארוחת ערב עם כוכב הסרט, ריינולדס, ושם העידה שופל שהצפייה בסרט המלהיב העבירה לה את הג’ט לג. אורחים נוספים בסעודה היו דייב פוסטר וקתרין מקפי, וכמובן – השעונים והפריטים של שופארד שמופיעים בסרט.

שופארד בשירות המלכה

את ההזדמנות הבאה לראות פריטי יוקרה של חברת שופארד יהיה ניתן לקבל בסרט ג’יימס בונד הבא – “No Time to Die שייצא לאקרנים באפריל 2020. שויפלה העידה על שיתוף הפעולה הזה שהסרטים של ג’יימס בונד הם אהודים מאוד ומתאימים לדימוי של המותג שופארד. האפשרות לשתף פעולה עם סרטי 007 עלתה כבר לפני מספר שנים ולבסוף נעשתה פנייה רשמית בקשר לכך. שויפלה מספרת כי היא ראתה כמה מהסצנות של הסרט החדש, וכי הפרויקט נראה מלהיב. יש למה לצפות.