כתבות, ללא קטגוריה

עגילים בשיבוץ אבני חן ויהלומים

עגילים בשיבוץ אבני חן יהלומים

עגילים הם אחד מסוגי התכשיטים האהובים ביותר שישנם. רוב הנשים אינן מוותרות על האפשרות לענוד עגילים. ישנו מגוון רחב של עגילים, החל מהעגילים העדינים והזולים המיועדים לילדות ונערות צעירות ועד עגילים יוקרתיים המהווים מתנה שלא מקבלים כל יום. אין ספק שקבלת עגילי יהלומים מעוצבים נחשבת מצד המקבלת כשיא בפינוק או מידת ההשקעה והנתינה. מהו סוד הקסם של עגילי יהלומים? מדוע זהו תכשיט קלאסי שעומד במבחן הזמן ומעמדו נשאר גבוה גם מאות שנים?

יהלומים וזהב – חומרי גלם איכותיים

סוד הקסם הראשון של עגילים עם יהלום הוא חומר הגלם עצמו. היהלום הוא חומר גלם אפוף מסתורין. העובדה שהוא נוצר בעומקי האדמה, התגבשותו לוקחת שנים רבות ועבודת הכרייה וההפקה שלו היא מורכבת הופכת את היהלום לא רק ליקר במחיר אלא גם ליוצר תחושה קסומה. מעבר לכך ליהלומים ישנם יופי וברק עד שקשה להאמין שזהו חומר שנוצר באופן טבעי. כל אלה יחד הופכים עגילים עם יהלומים לתכשיט יוקרתי לא רק במחיר אלא גם בתחושה ובמראה. כאשר מוסיפים ליהלומים חומרי גלם איכותיים אחרים כמו זהב טהור או אבני חן יפהפיות בכלל מתקבל מראה אצילי. זהב טהור נחשב לכזה בו הזהב הוא במשקל של 18 קראט לפחות.

עיצוב מושקע ומתוכנן וגימור מוקפד

עגילי יהלום לאישה הנחשבים יוקרתיים ניחנים לא רק בחומרי גלם איכותיים ויקרים. גם תהליך עיצוב התכשיט הוא תהליך מוקפד. ראשית, אלה עגילים שיהיו מעוצבים על ידי מעצב תכשיטים המתמחה גם בשיבוץ יהלומים. שנית, העיצוב יהיה מקורי לחלוטין ומעניין, עיצוב חד פעמי שלא תראו במקומות אחרים. גם העבודה שהושקעה, התכנון והמחשבה מהווים פקטור ביוקרת העגילים.

עגילים יוקרתיים בשיבוץ יהלומים – מתנה לאדם שאתם אוהבים

כפי שציינו, עגילים בשיבוץ יהלומים ואבני חן אחרות הם מתנה נהדרת לאישה שאתם אוהבים. קניית עגילים לאישה שיש בהם יהלומים מסמלת את הקרבה ביניכם. היהלום נחשב לחומר הקשיח ביותר בטבע ולכן הוא מהווה סמל לאהבה וקשר עם בסיס חזק ויציב. כאשר אתם באים לרכוש עגילים לאישה שאתם אוהבים, חשוב לרכוש אותם בחנות המתמחה בתכשיטי יוקרה ולא בחנות שבין תכשיטים ברמות שונות יש גם מעט תכשיטי יוקרה. חנות המתמחה בתחום תנהג אתכם בשקיפות מלאה ותפרט את תכונות היהלום- משקל, צבע, ניקיון היהלום וצורת החיתוך, וכן על זהב, אבני חן וכל מרכיב אחר בתכשיט. כמו כן המגוון יהיה גדול יותר ותוכלו לבחור את העגילים המתאימים ביותר. JB תכשיטנים היא חנות המתמחה בתכשיטי יוקרה ובה תוכלו לקבל את כל המידע והייעוץ הנחוצים לבחירת תכשיט שהוא יקר ערך מכל הבחינות.

עגילי יהלומים- לא רק לאישה
בתור חנות לתכשיטי יוקרה, נציין שלא רק עגילים לנשים תוכלו למצוא אצלנו אלא גם עגילים לגבר, זאת בנוסף לשעוני יוקרה שכל גבר ישמח לקבל במתנה או לפנק בהם את עצמו.