ללא קטגוריה

מתנה יוקרתית לגבר שיש לו הכל

מגוון האקססוריז שאנו מציעים יכולים להפוך למתנה לגבר שהיא ייחודית, יוקרתית ומקורית.

מתנה כזו מתאימה בדיוק לגבר שיש לו הכל!

בכתבה זו נפרוש בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם ונעזור לכם לבחור את המתנה המושלמת!

עט יוקרתילגבר החובב קריאה וכתיבה, ואף משתמש בעט באופן יומיומי על דרך עיסוקו. תוכלו להעניק עטים יוקרתיים של מותגי העילית השוויצריים: קרנדש ושופארד. מדובר בעטים עם נראות יוצאת דופן, נוחות ואיכות כתיבה ברמה גבוהה מאוד. מגוון העטים הוא רחב וכל אחד יוכל לבחור את העט לפי טעמו ואף לשלב הקדשה אישית בחריטת לייזר. אין ספק שמתנה זו היא מקורית ואישית, ותזכיר לנצח למי שמקבל אותה, את העובדה שהשקיעו מחשבה עבורו.

 

קופסה לשעון/יםלגבר החובב שעונים, והמבקש לשמור עליהם באלגנטיות ובסטייל. תוכלו להעניק תיבה מעוצבת שבה הוא יוכל לשמור על שעונו. התיבות הן מבית המותג סקטולה-דל-טמפו, מותג איטלקי אשר מעצב את תיבות השעונים באלגנטיות, ייחודיות ויוקרתיות בלתי מתפשרות. קופסאות השעונים הן מכניות ומאפשרות את אחסון השעון/ים בתנועה, דבר המאפשר למנגנון השעון להמשיך להימתח גם כשהשעון אינו על היד. טכניקה זו מאריכה את חייו התקינים של מנגנון השעון. גודל התיבות משתנה בהתאם לצורך ומתחיל מתיבה לשעון אחד וכלה בתיבה לעשרות שעונים. מעבר לאלה, ניתן למצוא תחת המותג סקטולה-דל-טמפו, גם פאוץ׳ לשעון לצורך נסיעה, או אף כספת לאחסון עשרות שעונים בתנועה. אכן מדובר במתנה מקורית לגבר שיש לו הכל והוא חובב שעונים מושבע.

שעון קיר או שעון שולחני לגבר בעל משרד, אשר רוצה להכניס לתוכו חן וטאץ׳ אישי; או כמתנה שתכניס חן וטאץ׳ אישי לבית. תוכלו להעניק את אחד משעוני השולחן או הקיר של המותג שופארד. מבחר שעונים, בצבעים ובעיצובים שונים, אשר מתוכם תוכלו לבחור ולהעניק את השעון שמצאתם לטעמכם עבור אותו אדם היקר לכם. ללא ספק, הגבר אשר יקבל מתנה זו, יחוש באהבה שחשים כלפיו ובהשקעה בבחירת מתנה זו.

תיק עסקים, ארנק ומשקפי שמשלגבר שמקפיד על מראהו ועל הסטייל שלו, וחובב מותגים יוקרתיים. תוכלו להעניק את חבילת סטייל עילית הכוללת תיק עסקים, ארנק ומשקפי שמש של המותג שופארד. פריטים אלה עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר, ובעיצובים האופנתיים ביותר. אין חולק כי מתנות אלה יהפכו את המקבל אותם למאושר.

עד כאן הסקירה שלנו למתנה המושלמת לגבר שיש לו הכל. אם אהבת משהו או במידה ואתה מעוניין בפרטים או אפשרויות נוספות דומות אנא צור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותך בכל עת!