כתבות

מותג תכשיטי היוקרה SICIS – אמנות המיקרו-מוזאיקה

המותג האיטלקי SICIS הוא מותג בעל מוניטין של שנים רבות בתעשיית אריחי מוזאיקה (פסיפס) לעיצוב הבית. חיפויי המוזאיקה של המותג מכסים את קירות הבתים היוקרתיים ביותר ברחבי העולם כולו. עם השנים, החליט המותג להשתמש בידע הרב ובמומחיות שלו באבני המוזאיקה, כדי לייצר תכשיטי יוקרה, המשלבים את החומרים הייחודיים והשיטה המיוחדת אשר אופייניים כל כך למותג. הגישה הנועזת של מייסד החברה, מאוריציו לאו פלקוזי, אשר מתבטאת באופן בולט בעיצוב וייצור התכשיטים, כונתה כ”ייחודית”, ואין שני לעיצוב מסוג זה.

 

צורת האמנות הצבעונית והמרהיבה של הפסיפס אשר הייתה נפוצה מאוד בהיסטוריה, עוררה השראה למותג להשתמש בה גם עבור יצירת תכשיטים מיוחדים. לאורך השנים SICIS השקיעה רבות לצורך מחקר ולמידה של תחום המיקרו-מוזאיקה (פסיפס) וכן פיתחה טכניקות הייחודיות לה, אשר ממשיכות להתפתח כל הזמן ונשמרות בסוד. תכשיטי המותג SICIS מהווים יצירת מופת שאין לה מתחרים, כאשר הם מוקפדים בעיצובם, עשויים זהב, משובצים ביהלומים, אבני חן וכמובן אבני מיקרו-מוזאיקה המייחדות את עיצובי המותג.

טבעת כוכב 503-001 זהב לבן יהלומים לבנים ושחורים כוכבים ג׳יי בי תכשיטנים סיצ׳יס jb jewelers sicis jewelry

תכשיטי המותג מפורסמים בכל העולם בזכות אופיים הייחודי. כל יצירה הנושאת את אבני המיקרו-מוזאיקה של המותג האיטלקי היא הרבה יותר מתכשיט המשובץ זהב ואבני חן. זו יצירת אמנות המציגה מלאכת עבודת יד יוצאת דופן. כל יצירה דורשת שעות עבודה רבות והיא מעוצבת ומיוצרת בידי מומחה מיומן אחד מתחילתה ועד סופה. המילה חזרתיות אינה נמצאת באוצר המילים של SICIS, זאת מכיוון שמטבען של יצירות הנוצרות במלאכת יד, אין זה אפשרי ליצור יצירות זהות, וכל תכשיט הינו מיוחד ועומד בפני עצמו.

 

חלק גדול מעיצובי התכשיטים מבית SICIS הינם בהשראת הטבע וכן יש שיגידו שזהו מקור ההשראה העיקרי של המותג. ציפורים, פרחים, תופעות טבע – כל אלו עברו תחת ידיהם המוכשרות של אמני המותג. ההשראה מגיעה מההערצה של מייסדי מותג התכשיטים את מכלול הטבע והרצון ליצור תכשיטים המגלמים את יופיו. יצירות האמנות של המותג מאוד נשיות ובעלות אופי חזק, בדיוק כמו הטבע.

 

לחצו וגלו את קולקציית התכשיטים הייחודיים מבית מותג היוקרה SICIS.