ללא קטגוריה

הישג לחברת שופארד ולמדינת ישראל

שעון ה-GTS הייחודי שיוצר במהדורה מוגבלת לכבוד חגיגות 70 השנה למדינת ישראל, נמכר במכירה פומבית ב-10,000 דולר – סכום המשקף מחיר גבוה ממחירו הרשמי!

חברת השעונים והתכשיטים היוקרתית, שופארד, השיקה השנה שעון מיוחד לרגל חגיגות 70 שנה למדינת ישראל. השעון יוצר במהדורה מוגבלת, ונמכר בישראל בלבד, על ידיJB תכשיטנים, נציגיה הבלעדיים של שופארד בישראל. השעון הייחודי עוצב במיוחד ברוח סמלי מדינת ישראל, כאשר כל פרט נבחר בקפידה רבה, תוך שימת לב לרוח הארץ ישראלית ובהתחשב בצבעי הדגל הלאומי.

בשבוע שעבר, ב-5.12.2018, נערכה מכירה פומבית על ידי חברת Sothbey’s, ובה הוצע השעון למכירה. בטרם נפתחה המכירה, שווי השעון הוערך על ידי Sothbey’s בסך של 4,000-6,000 דולר. עם זאת, בסופה של מכירה מותחת במיוחד, נמכר השעון בסך של 10,000 דולר!!

מדובר בהישג אדיר מאחר שמכירת שעון מעל הערכת שוויו אינה עניין של מה בכך;

בנוסף, מכירת שעון בסכום גבוה יותר ממחירו הרשמי מסמלת הערכה גבוהה מאוד.

כמו כן, מדובר בשעון שנמכר על ידי אדם פרטי כ”יד שנייה” ולכן העובדה שנמכר מעל מחירו הרשמי של שעון חדש, מעניקה לו אף ערך גבוה יותר.

‪chopard limited Israel 70‬‏ שעון שופארד מהדורה מוגבלת 70 שנה לישראל

‪chopard limited Israel 70‬‏ שעון שופארד מהדורה מוגבלת 70 שנה לישראל

 

מאפייני השעון הינם באיכות הגבוהה ביותר. השעון בקוטר 43 מ״מ, עשוי פלדת אל-חלד ומעוטר ברצועת גומי המעוצבת בהשראת צמיג של מכונית מירוץ. בשעון מד כח רזרבי המעוצב בהשראת מד הדלק המצוי במכונית מירוץ, וכן עמידות בפני מים עד 100 מטר. חזית וגב השעון עשויים זכוכית ספיר קריסטל מרהיבה, כאשר על גב השעון מוטבע דגלה של המדינה, לצד הכיתוב“Israel 70th Anniversary” המציין את שנת ה-70 למדינת ישראל.

מנגנון השעון הינו מנגנון מכני-אוטומטי, המיוצר ומורכב כולו במפעל של שופארד בשוויץ. כיאה לשעון ברוח ישראלית, הבזל עשוי קרמיקה כחולה, כאשר בחלקו האחורי של קייס השעון הקדשה מיוחדת לישראל: חריטת שמותיהן של תל אביב ועיר הבירה ירושלים, וכן חריטת מספרו הייחודי של השעון.

לוח השעון בצבע כחול רויאל בעל מחוגים ואינדקסים בצבע לבן, מד מתיחה בצדו השמאלי ותצוגת תאריך בצדו הימני.רצועת הגומי דמוי צמיג המזוהה ביותר עם קולקציית ה – Classic Racingשל שופארד קיבלה גם היא תפנית ומגיעה בצבע הכחול במהדורה מיוחדת זו בלבד!

 

קישור לפרטי המכירה: http://www.sothebys.com/en/auctions/ecatalogue/2018/important-watches-n09952/lot.188.html

קישור לעמוד השעון באתר האינטרנט של JBתכשיטנים: https://www.jb-jewelers.com/product/classic-racing-mille-miglia-gts-power-control-israel-70th-anniversary/